top of page
Buscar
  • Foto del escritorGet your family TEAM

Чи є щось краще, ніж стати донором ЖИТТЯ? artículo para UKR

З життя все починається, і коли все проходить, чи є щось прекрасніше, ніж дати цей початок?

Існує незліченна кількість пар із проблемами безпліддя чи стерильності. Часто їм доводиться звертатися до донорів яйцеклітин, щоб здійснити свою мрію. Донація яйцеклітин - це акт безперечної щедрості, ті жінки, які мають високий ступінь людяності, альтруїзму та доброти, є частиною цієї великої спільноти, яка дає можливість тим, хто не може ... стати батьками.

Чому є жінки, яким потрібно звернутися до донорів яйцеклітин?

Причини можуть бути найрізноманітнішими. Пацієнти можуть мати незворотні ураження яєчників внаслідок хіміо- або променевої терапії, що може запобігти можливості передачі будь-якої генетичної зміни майбутнім нащадкам, у яких діагностовано передчасну менопаузу, або може бути причиною власна донація, яка не дала хороших результатів.Що мені робити, якщо хочу бути донором яйцеклітин?

Якщо ви хочете стати донором, вам слід зв’язатися та домовитись про відвідування з координатором медичного центру . Потрібно отримати повну інформацію про весь процес. Далі проводиться базове дослідження (історія хвороби з особистим та сімейним анамнезом, медичне обстеження та повний аналіз крові), щоб виключити будь-які протипоказання. Ці аналізи визначені законом, проводяться з метою доступу до програми стимуляції.

Як отримують яйцеклітини?

Якщо всі результати в нормі, потрібно почекати до необхідного моменту вашого місячного циклу і почати гормональну терапію, щоб досягти стимуляції яєчників, яка триватиме приблизно дванадцять днів, приймати препарати, а також вводити їх підшкірно. Після закінчення стимуляції, яйцеклітини будуть отримані шляхом простого амбулаторного втручання, без розміщення у стаціонарі, вагінальним шляхом приблизно за 20 хвилин, що називається пункцією фолікула.

Наша рекомендація

Ваша допомога та щедрість будуть компенсовані. Переконайтеся, що у вас буде хороша команда, яка вирішує всі ваші сумніви і може швидко реагувати на будь-яку ситуацію. Щоб інформувати вас про весь процес (до і під час і після) та постійно допомагати вам.

Ваше самопочуття завжди буде у пріоритеті під час виконання програми.

5 visualizaciones0 comentarios

Entradas recientes

Ver todo

Comments


bottom of page